אודותינו

קיק אוף – היא חברה המתמחה במשחקי כדורגל וארועי ספורט באנגליה.
עם אהבה אין סופית לכדורגל (כדורגל אנגלי בפרט) – אנו עוזרים ב 5 השנים האחרונות לאלפי ישראלים הנהנים בביקורם בלונדון ממשחקי הכדורגל של העיר. ולעיר יש המון מה להציע לכם 🙂

עם הניסיון הרב שצברנו במהלך חמשת השנים האחרונות והשתפ”ים עם חברות תיירות ישראליות גדולות, אנו נותנים מענה וסיוע הן לתיירים המבקרים בעיר באופן פרטי והן לחברות וארגונים גדולים! השירות האישי שלנו לכל לקוח,המענה האנושי המהיר התשובות לכל השאלות הם אלו שנותנים לנו את הערך המוסף עליו אנו עומלים כ"כ קשה במהלך השנים האחרונות.

אנו מודעים לחשיבות השירות האישי והרגשת הביטחון שכל לקוח רוצה ברגע הזמנת הכרטיס ולכן זה הדבר הראשון שעומד לנגד ענינו. בשבילנו לקוח מרוצה זו לא רק עוד סיסמא, זוהי דרך הפעולה שלנו מהיום הראשון.

אז לונדון היא ארמון המלוכה, היא הביג בן ונהר התמזה המפורסמים, היא פריימרק, הצגות טובות ורחוב אוקספורד המלא חיים אבל תיירות הספורט בעיר היא חלק בלתי נפרד מהנוף.

ואנחנו פה כדי להגשים לכם חלומות.

רוצים לראות משחק של אחת מהקבוצות הגדולות? אוהדים שרופים של ארסנל, טוטנהאם, צ'לסי, המנצ'סטריות או ליברפול? אתם במקום הנכון. צרו איתנו קשר עוד היום וקבל פרטים נוספים על הכרטיסים שלנו למשחק.

אנו עומדים לרשותם לכל שאלה ובקשה.

בברכה,
צוות Kickoff Tickets